O nás Jazykové kurzy Zápisy Prekladateľské služby Kontakty
       
     
 
 

O jazykovej škole Welcome School

 
 

Jazyková škola WELCOME SCHOOL vznikla v roku 1997 ako Súkromné jazykové kurzy anglického jazyka založené Mgr. Elenou Truchlou v priestoroch Gymnázia v Dubnici nad Váhom. Od jej vzniku sa špecializujeme na vyučovanie angličtiny. Toto hlavné zameranie nám umožňuje veci robiť poctivo a dôkladne. Od svojho vzniku sme vybudovali profesionálny kolektív lektorov a prekladateľov.

Kvalitné učebnice, kvalifikovaní, oddaní a motivujúci lektori a nesporné kvalitné výsledky v doterajšej činnosti nám zabezpečujú prestížne miesto medzi ostatnými jazykovými školami.

WELCOME SCHOOL je súkromná jazyková škola, ktorá sa zameriava na kvalitné jazykové kurzy angličtiny pre záujemcov od 5 - 99 rokov všetkých úrovní pokročilosti. Cieľom je v neformálnej a priateľskej atmosfére vytvárať pevné jazykové vedomosti a komunikačné zručnosti, zvyšovanie jazykovej úrovne poslucháčov a priviesť ich ku zvládnutiu maturity, štátnych skúšok a medzinárodného certifikátov Cambridge First Examination a Cambridge Advanced Examination. Naša doterajšia úspešnosť je asi 95 %. Kvalitné vedomosti našich študentov im umožnili dostať sa na najžiadanejšie formy štúdia ako právo a vysoké školy ekonomického zamerania.

OCENENIE ROKOV KVALITNEJ PRÁCE
Je pre nás vecou prestíže, že po rokoch úspešnej spolupráce sme sa stali oficiálnym partnerom British Council pri kvalitnej príprave a registrácii študentov na medzinárodné skúšky anglického jazyka. Tým sme získali členstvo v  programe ADDVANTAGEvytvorený v spolupráci s Oxford University Press.

Pre firmy poskytujeme vzdelávacie služby podľa požiadaviek priamo v ich priestoroch, vyučujeme anglický jazyk všeobecný aj obchodnú angličtinu, robíme preklady.

Ďalšou obľúbenou formou práce jazykovej školy je organizovanie letných jazykových táborov pre deti na Slovensku aj v zahraničí (Chorvátsko) a poriadanie študijno-poznávacích zájazdov do Anglicka s ubytovaním v anglických rodinách.